menu

Newsletter

Galeria

Pokaz przedpremierowy "Lokal zamknięty"

Wirtualny
spacer

Wirtualny spacer

Spotkania filmowe: Jarosław Boberek i Mariusz Palej

2021-12-06,

Kategoria : FESTIWAL FILMÓW FAMILIJNYCH

Dla dzieci

Festiwal Filmów Familijnych to doskonała okazja do spotkań z twórcami filmowymi, którzy branżę filmową znają od drugiej strony kamery. To przestrzeń do zadawania pytań, których z pewnością nie zabraknie. Poznania od kulis jak powstaje film, jak wygląda plan filmowy, oraz…jak mówić czyimś głosem. Nasze filmowe spotkania zaczynamy 10 grudnia o 17:30 od rozmowy z „polskim królem dubbingu” Jarosławem Boberkiem, po nim seans Clifford. Wielki czerwony pies. Ostatni dzień festiwalu, 12 grudnia to okazja do spotkania z Mariuszem Palejem, reżyserem Filmu Czarny młyn.

10 grudnia o 17:30 Spotkanie z Jarosławem Boberkiem + seans filmu Clifford. Wielki Czerwony pies

Jarosław Boberek: aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. O jego znakomitych rolach można mówić godzinami. Znany z takich kreacji jak: Rodzina zastępcza, Pułkownik Kwiatkowski, 1920 Bitwa Warszawska czy Wiedźmin. Jego głos mogliśmy usłyszeć w: Rybkach z ferajny, Kaczorze Donaldzie czy w Madagaskarze.

12 grudnia o 12:30 Spotkanie z Maciejem Palejem, reżyserem Czarnego młyna + projekcja filmu.

Mariusz Palej- powiedzieć o nim, że wszechstronny, to jak nie powiedzieć nic. Reżyser, scenarzysta, autor zdjęć, realizator i koproducent. Jego najnowszy film na podstawie książki Marcina Szczygielskiego z miejsca podbił serca młodszej widowni, stając się prawdziwym hitem.

 

Bilety na film można nabyć:

  • online
  • w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
  • w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00 

Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub mailowo pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl

Drukuj

Nasi partnerzy


  • Kinads
  • PISF
  • Europa Cinemas
  • CICAE
  • Stowarzyszenie Kin Studyjnych