menu

Newsletter

Galeria

Pokaz przedpremierowy "Lokal zamknięty"

Wirtualny
spacer

Wirtualny spacer

Rozstrzygnięcie konkursu Kinostworek

2022-01-05,

Kategoria : FESTIWAL FILMÓW FAMILIJNYCH

Dla dzieci

Grudniowy Festiwal Filmów Familijnych to nie tylko seanse czy spotkanie z twórcami, ale także konkurs plastyczny "Zaprojektuj Kinostworka". W ramach konkursu każdy z uczestników do wykonania miał pracę plastyczną w dowolnej technice oraz dołączeniu krótkiego opisu "Kinostworka". Jury po burzliwych i owocnych naradach postanowiło nagrodzić wszystkie pracę dzieci. To nie koniec niespodzianek dla przygotowaliśmy. Już od najbliższego weekendu, nagrodzone obrazki  wyświetlane będą przed seansami dla dzieci. Mali laureaci wypatrujcie swoich rysunków, co tydzień nastąpi zmiana na kinowym ekranie. 


Kim jest Kinostworek? Jak wygląda? Co lubi? O tym najlepiej opowiedzą dzieci

Monika Kanikuła- Mam na imię Zina. Pierwsza litera od koloru zielonego. Lubi kręcić filmy-komedie. Pochodzi z Marsa i tam mieszka, ale czasami lubi pokazać się na Ziemi, gdy grają komedie i filmy przygodowe. Lubi jeść popularną potrawę z Marsa, czyli "gwiazdy przyprawione Marsjańską przyprawą". Dzięki swojej kamerze zamontowanej w bluzce dzwoni z Ziemi na Marsa i może dzięki niej polecieć, na swoją planetę. 

Hania Pocałujko- Mam na imię PoPcornik. Przybyłem z planety Fanta. Zostałem u was na dłużej, bo macie pyszny popcorn karmelowy i świetne filmy. Gdybyście kiedyś mnie spotkali, to się nie bójcie. Jestem wesołym stworkiem i chętnie zaprzyjaźnie się z tobą. 

Nadia Gąsiorowska- Cześć, jestem Blue. Jestem stworkiem kinowym. Stworzyły mnie dzieci, a ożywiło mnie kino. Uwielbiam oglądać filmy zajadając popcorn. 

Michał Wołkowicz- Kinostworek ma na imię Pan Grzyb. Wziął się ze świata Super Mario Bros. Jest jego fanem. Najbardziej lubi pić Coca-Colę i jeść dużo frytek. Uwielbia siedzieć w kinie całymi dniami i oglądać filmy 

Anita Chojecka- Kinuś pochodzi z planety filmowej lubi malować i oglądać filmy 

Drukuj

Nasi partnerzy


  • Kinads
  • PISF
  • Europa Cinemas
  • CICAE
  • Stowarzyszenie Kin Studyjnych