menu

Newsletter

Galeria

Festiwal Filmów Familijnych 2022

Wirtualny
spacer

Wirtualny spacer

Konkurs plastyczny: "Przygoda w kinie"

2022-11-21,

Kategoria : FESTIWAL FILMÓW FAMILIJNYCH

Interesujesz się plastyką? Tworzysz komiksy? Chodzisz do kina? Świetnie - stwórz komiks, którego tematem przewodnim jest "Przygoda w kinie" i  weź udział w konkursie plastycznym  organizowanym przez Kino Światowid w Elblągu. Najciekawsze prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej. Na pracę czekamy do 8 grudnia 2022 roku.

 

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Uczestnicy powinni przygotować pracę plastyczną - komiks, w dowolnej technice, którego tematem przewodnim jest „Przygoda w kinie”. Wydarzenie zorganizowane jest w ramach Festiwalu Filmów Familijnych. 

Opisane prace (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek) oraz wypełnione karty zgłoszeniowe, zgodę na przewarzanie danych osobowych i upowszechniania wizerunku oraz przekazania praw autorskich na Organizatora (zgodę wyraża rodzic/opiekun prawny), należy dostarczyć do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, do 8 grudnia 2022. 

Pl. K. Jagiellończyka 1 82-300 Elbląg

z dopiskiem "Przygoda w kinie"
      
Udział w konkursie jest bezpłatny. Nagrody zostaną wręczone 11.12 o godz. 12:00 przed seansem filmu "Świąteczna niespodzianka". Wystawa prac zaplanowana jest od 16.12.2022 -5.02.2023 Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 55 611-20-56, e-mail: kino@swiatowid.elblag.pl.

 

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są poniżej. 

Drukuj

Nasi partnerzy


  • Kinads
  • PISF
  • Europa Cinemas
  • CICAE
  • Stowarzyszenie Kin Studyjnych